Obchodní podmínky    Doprava    Odstoupení od smlouvy / reklamace

  • Jaká je cena dopravy a jaké lze zvolit dopravce?

Při každé objednávce máte na výběr ze tří dopravců - jsou jimi Česká pošta, přepravní společnost GLS a kurýrní služba PPL. Cena je aktuálně u všech možností dopravy stejná - v případě platby na dobírku 118 Kč a při volbě platby bankovním převodem 89 Kč. Pokud objednávka přesáhne 1 500 Kč, máte dopravu zdarma!

  • Za jak dlouho bude objednávka doručena?

Doručení objednávky se řídí především faktem, zda je konkrétní zboží na našem skladě, nebo na externím skladě. Jsou-li objednané produkty na našem skladě, odesíláme v případě platby dobírkou standardně do jednoho pracovního dne. Pokud jste zvolili platbu bankovním převodem, je třeba vyčkat na připsání platby na účet (v tomto případě může dojít k prodloužení doby expedice).

Jsou-li produkty z objednávky, případně jejich část na externím skladě, jste předběžně ihned na produktové stránce ještě před objednávkou orientačně informováni, kdy může být zboží k expedici. O přesném termínu však ještě budete informováni prostřednictvím emailu po provedení objednávky. Opět platí, že v případě platby bankovním převodem se objednávka začne vyřizovat až po jejím připsání na účet.

Česká pošta, GLS i PPL doručují standardně do dvou dnů od převzetí balíčku.

  • Je možné objednávku dodatečně upravit?

Pokud ještě nedošlo k expedici objednávky, je možné ji samozřejmě upravit - stačí napsat na náš email info@pradlotrendy.cz!

  • Co když oblečení nebo prádlo z objednávky nebude vyhovovat?

U nás nakupujete bez rizika. Pokud byste po doručení zjistili, že oblečení nebo prádlo nesedí, můžete nám ho do 14 dní od převzetí zboží odeslat zpět. Stačí nás kontaktovat na mail info@pradlotrendy.cz, kde sdělíme přesný postup a adresu, kam zásilku odeslat. Peníze vrátíme do 14 dní na uvedený bankovní účet.

Obchodní podmínky    Doprava    Odstoupení od smlouvy / reklamace